Žygiai po mišką

Neskaičiuok žingsnių...

Barbaripolis įsikūręs šalia vieno didžiausio Gaižiūnų miškų masyvo Lietuvoje, užimančio 29 tūkst. ha. Beieškant gaivaus pavėsio, miškas netikėtai nustebins savo gėrybėmis. Būkite apdairūs ir neskubėkite!

Hamakas

Nori miegok, nori svajok!

Vienas iš būdų leisti kūnui ir protui pailsėti - poilsis hamake. Prigulkite medžių pavėsyje, atpalaiduokite mintis, įsiklausykite į dabartį ir pasiduokite vėjo sūpavimui…

Dviračiai

Du ratai pagiry stovi

Jei norite ne tik smagiai leisti laiką, bet ir plačiau pažinti apylinkes, leiskitės į žygį su dviračiu! Malonumas ir sportas taps lengvai suderinami dalykai jūsų laisvalaikyje.

Balancavimas

Pramoga ar iššūkis?

Vaikščiojimas lynu – tai galimybė sportuoti įdomiau. O norint judėti į priekį, svarbu ne tik kūno, bet ir minčių balansas. Atkurk savo pusiausvyrą!

Miško gerybės

Sauja vitaminų

Atkakliausius miškas dosniai apdovanos savo gėrybėmis: prisiminsite kątik nuskintų žemuogių, mėlynių ar svieste keptų baravykų skonį.

Krepšinis

Du – jau komanda!

Sodyboje nepamiršome ir sporto entuziastų. Miško apsuptyje galioja pagrindinė taisyklė, visiems turi būti smagu! Suburk savo komandą: meskite, gaudykite, rinkite taškus – pralaimėjusių nebus...

Kalniukai

Lėki su vėju!

Kalvotas reljefas ir greta nusileidimas nuo kalno –puiki pramoga visai šeimai. Griebkite rogutes ar slides ir patirkite žiemos džiaugsmus!

Žvejyba

Kas turi meškerę, turės ir žuvies!

Sodyboje yra du nedideli tvenkiniai, kuriuose kiekvienas gali išbandyti savo sėkmę! Sugauk savo laimikį ar perduok žvejo įgūdžius savo vaikams.

VARPĖS UPELIS

Niekas nestovi vietoje

Šalia sodybos teka gaivus ir tyras upelis. Stebėk – jis džiugina ir atgaivina tiek didelį, tiek mažą!

Smėlis

Čia statomos svajonių pilys.

Žaidimas su smėliu – saugus ir ekologiškas. Šioje erdvėje vaikai tampa architektais, virėjais, lenktynininkais...Tai puiki kūrybinės raiškos priemonė ir atpalaiduojantis būdas nuslopinti emocijų perteklių.

Bitės

Tas dūzgimas kažką reiškia

„Toks dūzgiantis dūzgimas be niekur nieko nedūzgia. Jeigu girdžiu dūzgimą, vadinasi, kas nors dūzgia, o kiek žinau, dūgzti gali tiktai bitės. O bitės ir yra medui nešti“. (Mikės Pūkuotuko išmintis) Smalsiausius šeimininkas kviečia susipažinti su bitėmis iš arčiau.

Basos kojos

Pajusti žemę ir jos gyvybę

Žemė kviečia Jus pasivaikščioti basomis kaimo keliuku, pajusti žolę, smėlį, samanas, įbristi į upelį. Tai nieko nekainuoja ir suteikia naujų atpalaiduojančių potyrių.