KAMBARYS SU SĖDMAIŠIU

Kambarys su požiūriu
2 Guests 1 Sofa bed 25 kv.m.

Skandinaviško stiliaus svetainė - erdvė pilna šviesos ir durys į terasą leidžia mėgautis gamtos artuma. Baltai dažytos natūralaus medžio grindys spinduliuoja švarą ir natūralumą. Įdiegta garso sistema leis išgirsti Jūsų mėgstamus kūrinius kitoje erdvėje ir sukurti dar jaukesnę atmosferą. Belieka paimti knygą į rankas, ilsėtis ar semtis išminties...

VALGOMASIS

Tegul suburia pokalbiai prie stalo
12 kv.m.

Puikus didelis stalas sutalpins visus norinčius skaniai ir sočiai pavalgyti. Besimėgaujant rytinės kavos puodeliu, greta įrengtos stiklinės durys leis mėgautis vaizdu į mišką ar akimirksiu pajusti ryto rasos gaivą.

VIRTUVĖ

100-metė krosnis gurmanams
10 kv.m.

Atrestauruota autentiška krosnis ne tik sušildys, bet ir suteiks galimybę paruošti išskirtinio skonio patiekalus. Kepkite „kugelį“, obuolius ir išmėginkite savo mėgstamus receptus, paruoštus močiutės krosnyje.

PASAKŲ KAMBARYS

Kambarys su dviaukšte lova
2 svečiai 1 dviaukšte lova 15 kv.m.

Lietui lyjant, saulei šviečiant - atskira erdvė vaikams sukurs reikiamą aplinką kūrybiškumui ugdyti ir poilsiui. Privatus kambarys, kuriame mažyliai atras pasakų knygas ir reikiamas priemones žaisti bei kurti.

MIEGAMASIS

Niekas nesuklumpa, gulėdamas lovoje
2 Guests 1 King Size 18 kv.m.

Miegamasis – ypatinga vieta, kur nurimstame, pailsime ir apmąstome kaip praėjo diena. Čia ilsisi mintys ir kūnas. Naują dieną pasitiksite su vaizdu į bundantį mišką.

VONIA

Kiek lašų sudaro vandenyną?!
4 kv.m.

Vonios kambaryje yra dušo kabina ir visos reikiamos priemonės jūsų asmens higienai.

TERASA

Palydėk saulėlydį
10 kv.m.

Kas gali būti nuostabiau, kai galite basomis išeiti į saulėtą terasą, išsitiesti krėsle su kvapnios arbatos ar kavos puodeliu? Čia gera klausytis gamtos garsų, pasitikti ir palydėti dieną...

KUHNE

Valgyk kaip nori
18 kv.m.

Lauko virtuvėlė – puikus pasirinkimas atostogaujant vasarą. Čia rasite visas reikiamas priemones ruošti maistui ir nereikės sukti galvos dėl tvarkos.